Google+ Producent Odzieży Roboczej | Sweter Dla Ochrony | Odzież robocza i ochronna | Umundurowanie Policyjne | Kamizelka Taktyczna Ochrona | Koszula Mudurowa dla Ochrony | Odzież Dla Ochrony | Koszula Dla Ochrony | Sspodnie Bojówki Męskie | Odzież Robocza Producent | Kurtka Dla Ochrony | Odzież Dla Firm Ochroniarskich

Odzież dla firm ochroniarskich

 • Kurtka zimowa ochrona krótka - czarna Kurtka zimowa ochrona krótka - czarna

  Kurtka zimowa ochrona krótka - czarna

  Kurtka zimowa ochrona krótka wykonana jest z grubej impregnowanej tkaniny elano-bawełnianej, ocieplona polarem. Wyposażona jest w sześć praktycznych kieszeni. Na plecach posiada ukrytą klapkę z rzepem, do której można dopiąć naszywkę z nazwą formacji. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Kurtka zimowa ochrona 3/4 z kapturem Kurtka zimowa ochrona 3/4 z kapturem

  Kurtka zimowa ochrona 3/4 z kapturem

  Kurtka zimowa ochrona 3/4 z kapturem wykonana jest z tkaniny impregnowanej, ocieplona pikówką lub polarem. Wyposażona jest w odpinany ocieplony kaptur oraz pięć praktycznych kieszeni. Standardowo oznakowana haftem OCHRONA. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Kurtka zimowa 3/4 z kapturem. Kurtka zimowa 3/4 z kapturem.

  Kurtka zimowa 3/4 z kapturem.

  Kurtka zimowa 3/4 z kapturem wykonana jest z tkaniny impregnowanej, ocieplona polarem. Wyposażona jest w cztery praktyczne kieszenie oraz odpinany ocieplony kaptur. Standardowo oznakowana haftem OCHRONA. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Kurtka zimowa ochrona krótka z podpinką - kamizelką Kurtka zimowa ochrona krótka z podpinką - kamizelką

  Kurtka zimowa ochrona krótka z podpinką - kamizelką

  Kurtka zimowa ochrona krótka z podpinką-kamizelką wykonana jest z tkaniny impregnowanej, ocieplona pikówką i podpinką-kamizelką, którą po odpięciu można nosić jako okrycie wierzchnie. Wyposażona jest w futerkowy odpinany kołnierz, pagony oraz pięć praktycznych kieszeni. Jest to kurtka, którą można wykorzystać w ciągu całego roku. Standardowo oznakowana haftem OCHRONA. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Kurtka przeciwdeszczowa-czarna. Kurtka przeciwdeszczowa-czarna.

  Kurtka przeciwdeszczowa-czarna.

  Kurtka przeciwdeszczowa ochrona wykonana z dzianiny poliestrowej powleczonej polichlorkiem winylu. Wyposażona jest w kaptur ściągany w części twarzowej oraz dwie kieszenie przykryte klapką. Chroni przed wiatrem i deszczem. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Płaszcz przeciwdeszczowy ochrona - czarny Płaszcz przeciwdeszczowy ochrona - czarny

  Płaszcz przeciwdeszczowy ochrona - czarny

  Płaszcz przeciwdeszczowy ochrona wykonany jest z dzianiny poliestrowej powleczonej polichlorkiem winylu. Wyposażony jest w kaptur ściągany w części twarzowej oraz dwie kieszenie z klapką wpuszczone do środka. Chroni przed wiatrem i deszczem. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Bezrękawnik ocieplany-czarny 1. Bezrękawnik ocieplany-czarny 1.

  Bezrękawnik ocieplany-czarny 1.

  Bezrękawnik ocieplany ochrona jest integralną częścią kurtki krótkiej z podpinką. Wykonany jest z tkaniny impregnowanej ocieplonej pikówką. Wyposażony w pagony oraz pięć praktycznych kieszeni. Oznakowany standardowo haftem OCHRONA. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Bezrękawnik ocieplany ochrona - czarny 2. Bezrękawnik ocieplany ochrona - czarny 2.

  Bezrękawnik ocieplany ochrona - czarny 2.

  Bezrękawnik ocieplany ochrona wykonany z tkaniny poliestrowej, ocieplony polarem. Wyposażony w cztery praktyczne kieszenie. Oznakowany standardowo haftem OCHRONA. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Bezrękawnik ocieplany-czarny 3. Bezrękawnik ocieplany-czarny 3.

  Bezrękawnik ocieplany-czarny 3.

  Bezrękawnik ocieplany ochrona wykonany z tkaniny elano - bawełnianej , ocieplony pikówką. Wyposażony w pięć praktycznych kieszeni. Oznakowany haftem OCHRONA. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Koszula mundurowa (służbowa biała - krótki rękaw) Koszula mundurowa (służbowa biała - krótki rękaw)

  Koszula mundurowa (służbowa biała - krótki rękaw)

  Koszula mundurowa(służbowa) biała wykonana z bawełny 50% i elany 50%. Wyposażona w pagony oraz dwie kieszenie z klapkami. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Koszula mundurowa (służbowa niebieska z krótkimi rękawami) Koszula mundurowa (służbowa niebieska z krótkimi rękawami)

  Koszula mundurowa (służbowa niebieska z krótkimi rękawami)

  Koszula mundurowa(służbowa) niebieska z krótkimi rękawami wykonana z bawełny 50% i elany 50%. Wyposażona w czarne pagony oraz dwie kieszenie z czarnymi klapkami. Koszula dla Ochrony i Policji. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Koszula mundurowa (służbowa) niebieska z długimi rękawami Koszula mundurowa (służbowa) niebieska z długimi rękawami

  Koszula mundurowa (służbowa) niebieska z długimi rękawami

  Koszula mundurowa(służbowa) niebieska z długimi rękawami wykonana z bawełny 50% i elany 50%. Wyposażona w czarne pagony, dwie kieszenie z czarnymi klapkami i czarne mankiety. Koszula dla ochrony i Policji. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • T-shirt moro (koszulka letnia) T-shirt moro (koszulka letnia)

  T-shirt moro (koszulka letnia)

  T-shirt moro - koszulka letnia wykonana z dzianiny bawełnianej o gramaturze180 w kol. khaki-moro. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Kamizelka taktyczna zasobnikowa lekka-czarna Kamizelka taktyczna zasobnikowa lekka-czarna

  Kamizelka taktyczna zasobnikowa lekka-czarna

  Kamizelka taktyczna zasobnikowa lekka wykonana z tkaniny elano - bawełnianej. Wyposażona jest w osiem praktycznych kieszeni oraz regulacje tęgości. Oznakowana haftem OCHRONA. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Spodnie bojówki moro Spodnie bojówki moro

  Spodnie bojówki moro

  Spodnie bojówki męskie moro wykonane z tkaniny bawełnianej o gramaturze 280, w kol. khaki-moro. Wyposażone w 8 praktycznych kieszeni w tylnej części pasa spodni guma regulująca tęgość spodni. Nogawice zakończone tunelem, w którym jest sznurek umożliwiający ich ściągnięcie na dole. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Spodnie kloszowe z lampasem Spodnie kloszowe z lampasem

  Spodnie kloszowe z lampasem

  Spodnie kloszowe z lampasem wykonane z gabardyny lub krepy. W boczny szew nogawicy wszyty lampas w dowolnym kolorze Wyposażone w trzy standardowe kieszenie oraz szlufki na wąski lub szeroki pas. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Spodnie kloszowe-czarne Spodnie kloszowe-czarne

  Spodnie kloszowe-czarne

  Spodnie kloszowe wykonane z elano - bawełny. Wyposażone w trzy standardowe kieszenie oraz szlufki na wąski pas. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Czapka zimowa dziana-czarna Czapka zimowa dziana-czarna

  Czapka zimowa dziana-czarna

  Czapka zimowa ochrona dziana gruba wywijana czapka wykonana z przędzy akrylowej. Występuje w wersji z haftem OCHRONA lub bez haftu. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Czapka letnia baseball - czarna. Czapka letnia baseball - czarna.

  Czapka letnia baseball - czarna.

  Czapka letnia baseball ochrona wykonana z tkaniny bawełnianej. Posiada sześć otworów wentylacyjnych w górnej części oraz regulacje obwodu. Oznakowana haftem OCHRONA. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Czapka zimowa z daszkiem i nausznikami Czapka zimowa z daszkiem i nausznikami

  Czapka zimowa z daszkiem i nausznikami

  Czapka zimowa z daszkiem i nausznikami ochrona wykonana z tkaniny impregnowanej, ocieplona polarem. Wyposażona w regulacje obwodu. Oznakowana haftem OCHRONA. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Koszulka polo ochrona z krótkimi rękawami - czarna. Koszulka polo ochrona z krótkimi rękawami - czarna.

  Koszulka polo ochrona z krótkimi rękawami - czarna.

  Koszulka polo ochrona z krótkimi rękawami wykonana z dzianiny bawełnianej (lakosta)100% o gramaturze 220.Wzmocniona na barkach tkaniną bawełnianą. Posiada pagony oraz kieszeń z klapką na piersi. Oznakowana napisem OCHRONA (sitodruk lub odblask). Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Koszulka polo ochrona z krótkimi rękawami-czarna Koszulka polo ochrona z krótkimi rękawami-czarna

  Koszulka polo ochrona z krótkimi rękawami-czarna

  Koszulka polo ochrona z krótkimi rękawami wykonana z dzianiny bawełnianej (lakosta) 100% o gramaturze 200. Oznakowana napisem OCHRONA(sitodruk). Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Koszulka letnia - t-shirt Policja Koszulka letnia - t-shirt Policja

  Koszulka letnia - t-shirt Policja

  Koszulka letnia t-shirt policja wykonana z dzianiny bawełnianej 100% o gram 190. Posiada wzmocnienia na barkach z tkaniny elano - bawełnianej. Wyposażona w pagony oraz kieszeń z klapką na piersi. Oznakowana napisem POLICJA(sitodruk). Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Kurtka letnia - olimpijka-czarna Kurtka letnia - olimpijka-czarna

  Kurtka letnia - olimpijka-czarna

  Kurtka letnia - olimpijka wykonana z tkaniny elano - bawełnianej o gramaturze 280. Wyposażona w pagony oraz dwie kieszenie z klapką na piersi. Zapinana na suwak i napy przykryte plisą. Na dole lekko ściągnięta gumą w pasku. W ofercie wersja z kołnierzem marynarkowym oraz ze stójką . Oznakowana haftem OCHRONA. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Spodnie bojowe męskie wzmocnione Spodnie bojowe męskie wzmocnione

  Spodnie bojowe męskie wzmocnione

  Spodnie bojówki męskie wzmocnione wykonane z tkaniny elano - bawełnianej o gramaturze 280. Wyposażone w pięć praktycznych kieszeni , regulacje obwodu pasa za pomocą listwy zębatej i klamry oraz wzmocnienia w części tylnej i kolanach. W dolnej części nogawicy sznurek, który umożliwiający jej ściągnięcie. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Spodnie bojowe męskie Spodnie bojowe męskie

  Spodnie bojowe męskie

  Spodnie bojówki męskie wykonane z tkaniny elano - bawełnianej o gramaturze 280. Wyposażone w osiem praktycznych kieszeni, gumę w pasie regulującą jego obwód oraz sznurek w dolnej części nogawicy umożliwiający jej ściągnięcie. Jest to funkcjonalna odzież ochronna i robocza. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • Bluza polar ochrona Bluza polar ochrona

  Bluza polar ochrona

  Bluza polar ochrona wykonana z polaru o gramaturze 550, z powłoką antypilingową, obszycia na ramionach i łokciach tkaniną poliestrową lub elano-bawełnianą, pagony, dwie kieszenie boczne oraz kieszeń na piersi zapinana na rzep. Bluza polar bardzo ciepła z przeznaczeniem dla Ochrony, Policji oraz innych służb mundurowych (m.in. służba Więzienna, straż graniczna, służba celna) wykonana z polaru w kolorze czarnym. Bluza zapinana na zamek błyskawiczny. Standardowo bluza polar oznaczona haftem OCHRONA. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.

 • KAMIZELKA ODBLASKOWA OCHRONA KAMIZELKA ODBLASKOWA OCHRONA

  KAMIZELKA ODBLASKOWA OCHRONA

  Kamizelka odblaskowa ochrona wykonana z tkaniny poliesterowej. Obrzeża wykończone czarną lub żółtą lamówką. Posiada zapięcia na rzep, dwie taśmy odblaskowe o szerokości 5 cm i napisy OCHRONA z przodu i tyłu. Producent odzieży roboczej ULMAR Płock zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego SKLEPU DLA OCHRONY. Jako doświadczony producent odzieży roboczej dla ochrony i policji stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów. 
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU i POLITYKI COOKIES


Producent Odzieży Roboczej, SWETER DLA OCHRONY, ODZIEŻ OCHRONNA, UMUNDUROWANIE POLICYJNE, KAMIZELKA TAKTYCZNA, KOSZULA MUNDUROWA, ODZIEŻ DLA OCHRONY, KOSZULA DLA OCHRONY, ARTYKUŁY BHP, SZYCIE MUNDURÓW, SPODNIE BOJÓWKI MĘSKIE, ODZIEŻ ROBOCZA, KURTKA DLA OCHRONY, ODZIEŻ DLA FIRM OCHRONIARSKICH, UMUNDUROWANIE DLA OCHRONY, SKLEP DLA OCHRONY, ODZIEŻ DLA PRACOWNIKÓW OCHRONY, KAMIZELKA TAKTYCZNA ZASOBNIKOWA, ODZIEŻ ROBOCZA PRODUCENT, UBRANIA DLA FIRM OCHRONIARSKICH, SKLEP DLA POLICJI, KOSZULA DLA POLICJI, KOSZULA SŁUŻBOWA, OBUWIE DLA OCHRONY